Aplikacja zawiera kilkanaście modułów wspierający pracę kancelarii prawnych, kancelarii patentowych, a także wewnętrznych działów prawnych. Wszystkie moduły współpracują ze sobą, wymieniając informacje, a także przyspieszając i automatyzując wiele codziennych czynności.

Po zalogowaniu, system automatycznie weryfikuje wszystkie terminy i zadania, a następnie wyświetla Pulpit na którym masz do dyspozycji listę zbliżających się terminów do wykonania, szybkie łącza do spraw, w których ostatnio pracowałeś, szybkie łącza do zakładania nowych spraw, dodawania terminów, czynności, faktur i wiele więcej.

W InPro każdy użytkownik ma precyzyjnie zdefiniowane uprawnienia, zarówno do modułów jak i edytowania lub tylko przeglądania danych. Możesz zdefiniować poziomy uprawnień dla poszczególnych grup pracowników, a jeżeli jesteś osobą zarządzającą, możesz przeglądać informacje np. o terminach, kalendarze, zadania i sprawy wszystkich osób.

Wybierz wersję dostosowaną do Twoich potrzeb i korzystaj ze wszystkich narzędzi na dowolnym urządzeniu i w dowolnym miejscu. Wszystkie niezbędne informacje masz zawsze pod ręką !

Zarządzanie sprawami

InPro Kancelaria obsługuje kilkanaście zdefiniowanych typów spraw związanych z własnością przemysłową, w tym znaki towarowe krajowe, unijne i międzynarodowe, wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe. Użytkownicy mogą także zdefiniować dowolną ilość własnych typów spraw np. doradztwo podatkowe, umowy dotyczące nieruchomości, prawo karne, itp. Każda sprawa powiązana jest z terminami, czynnościami, zadaniami, kosztami, fakturami oraz dokumentami.

Zarządzanie terminami

InPro Kancelaria zapewnia pełną kontrolę nad terminami urzędowymi związanymi z postępowaniem przed Urzędami i Sądami, a także terminami definiowanymi przez użytkownika. System posiada unikalne narzędzia generujące w sposób całkowicie automatyczny kilkadziesiąt rodzajów terminów w postępowaniu przed UPRP, EUIPO, WIPO, EPO. Terminy udostępniane są w formie zbiorczych list, a także bezpośrednio w kalendarzu. Masz do nich dostęp także z poziomu każdej sprawy. Jeżeli wykonujesz pewne powtarzające się czynności np. raporty kwartalne dla klienta, zdefiniuj termin cykliczny, który będzie generowany w wybranych przez Ciebie cyklach.

Zarządzanie dokumentami

InPro Kancelaria obsługuje wszystkie popularne formaty plików w tym Word, PDF, Excel oraz pliki graficzne, a także wiadomości email, zapewniając łatwe ich porządkowanie, przypisanie do danej sprawy, wyszukiwanie według określonych kryteriów.

Program pozwala także na automatyczne generowanie dokumentów na podstawie szablonów użytkownika z wykorzystaniem danych zapisanych w sprawach (np. danych adresowych, numerów, dat itp.). Dzięki temu możliwe jest znacznie łatwiejsze i szybsze tworzenie standardowych pism

Czynności pod kontrolą

Każda czynność wykonana w sprawie – spotkania, pisma, analizy, badania i inne – może być rejestrowana w systemie, wraz z przypisanymi kosztami oraz poświęconym czasem. System umożliwia raportowanie czynności, a także automatyczne przenoszenie ich na faktury.

Kalendarz

Kalendarz InPro to miejsce w którym graficznie prezentowane są wszystkie dodane w systemie terminy oraz zadania do wykonania. Bezpośrednio w Kalendarzu możesz zarówno przeglądać jak i dodawać nowe terminy i zadania. Jeżeli jesteś osobą zarządzającą zespołem, w kalendarzu możesz przeglądać terminy i zadania wszystkich osób

Faktury i rozliczenia

W InPro możesz wystawiać krajowe faktury VAT, korekty faktur, duplikaty, noty księgowe, a także rachunki zagraniczne. Każdy dokument można dostosować jak chodzi o jego układ oraz szatę graficzną. Na fakturę VAT oraz rachunek zagraniczny możesz automatycznie wysyłać zapisane wcześniej czynności bądź dodawać pozycje ręcznie.

Moduł Wpłaty i rozliczenia pozwala kontrolować rozliczenia z kontrahentami, prezentując wszystkie należności oraz podsumowania w rozbiciu na waluty.

Panel Klienta

Wybranym klientom możesz udostępniać informacje o ich sprawach, terminach,  zbliżających się opłatach urzędowych, a także dokumenty. To Ty decydujesz do jakich informacji będą mieli dostęp. Co ważne, klient ma dostęp tylko w trybie do odczytu, nie może edytować ani usuwać żadnych informacji. Moduł Panel Klient funkcjonuje jako osobna aplikacja. W ramach programu możesz prezentować klientowi własne banery reklamowe, co dodatkowo stwarza nowe możliwości komunikacji i reklamy.

Przetestuj bezpłatnie

Sprawdź nasze rozwiązania. Poczuj jak proste i intuicyjne
może być zarządzanie sprawami, terminami czy zadaniami.
Dowiedź się jakie korzyści możesz uzyskać.

Imię i Nazwisko
Nazwa firmy

Jakim produktem jesteś zainteresowany?

InPro BadaniaInPro KancelariaCały pakiet InPro