Dajemy nowe możliwości

Tworzymy skuteczne
systemy ułatwiające prace

Nasze systemy to nieustannie rozwijane aplikacje, które wspierają codzienną pracę i dają zupełnie nowe możliwości.

Sprawdź dlaczego warto zainteresować się właśnie naszymi rozwiązaniami!

Zaufanie

Od 2001 r. zaufało nam liczne grono kancelarii prawnych, kancelarii patentowych, a także niemal wszystkie wyższe uczelnie techniczne w Polsce. Codziennie w aplikacji InPro pracuje kilkaset osób.

Dostęp online 24/7

Teraz możesz mieć wszystkie niezbędne informacje i dokumenty zawsze pod ręką. Z aplikacji InPro korzystasz na dowolnym urządzeniu, gdziekolwiek jesteś, wtedy gdy tego potrzebujesz.

Wiedza i doświadczenie

Aplikacja InPro oparta jest na wieloletnich doświadczeniach, wiedzy i bezpośrednich konsultacjach z kancelariami prawnymi i patentowymi.

Skalowalność

Odpowiednie narzędzie dla małych, kilkuosobowych kancelarii jak i dużych, kilkudziesięcioosobowych zespołów.

Działaj globalnie

Działasz nie tylko w Polsce lub Unii Europejskiej? InPro umożliwia prowadzenie spraw w skali globalnej. Rejestruj indywidualne sprawy w wybranym kraju, ale także zdefiniowane przez nas np. w ramach procedury PCT, rejestracji międzynarodowej bądź jako bezpośrednie zgłoszenia zagraniczne (do dyspozycji ponad 150 krajów).

Automatyzacja

Ułatwiamy codzienne czynności wykonywane przez Kancelarie – program zawiera funkcjonalności, które automatyzują wiele czynności w tym przygotowywanie standardowych dokumentów, generowanie terminów, obliczanie opłat urzędowych, jak i wystawianie dokumentów księgowych na podstawie zapisanych w programie czynności.