Zaufanie

Od 2001 roku dostarczamy autorskie rozwiązania dla kancelarii patentowych oraz prawnych. Każdego dnia kilkaset osób pracuje w środowisku InPro, realizując codzienne zadania i niecodzienne projekty. Jesteśmy dumni z sukcesów naszych Klientów, które motywują nas do dalszej wytężonej pracy.

Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Kancelarie patentowe

56%

Kancelarie prawne

24%

Wyższe uczelnie

15%

Działy prawne

5%

Klienci

Wśród naszych obecnych Klientów znajdują się przede wszystkim kancelarie patentowe. To one budowały razem z nami założenia dla pierwszego systemu. Dziś z aplikacji InPro korzystają także kancelarie prawne, wewnętrzne działy prawne dużych firm, a także wyższe uczelnie techniczne

Referencje

Biblioteka Politechniki Łódzkiej korzysta od 2015 r. z aplikacji InPro Badania w szczególności z automatycznego monitorowania praw, w tym patentów Politechniki. Narzędzie bardzo ułatwia nam okresowe raportowanie, a także pozwala na przegląd zgłoszeń patentowych dokonywanych przez inne ośrodki naukowe w Polsce.

Politechnika Łódzka

AGH w Krakowie korzysta z InPro Badania od 2015 roku. Szczerze polecamy narzędzie jako źródło informacji patentowej, a także skuteczny sposób na automatyczne monitorowanie praw własności przemysłowej.

Akademia Górniczo-Hutnicza (Kraków)

Aplikacja InPro (wcześniej InnPat) jest naszym podstawowym narzędziem do zarządzania Kancelarią nieprzerwanie od 2002 roku. Aktywnie uczestniczyliśmy w procesie rozwoju aplikacji, dostarczając nasze uwagi i komentarze. W chwili obecnej aplikacja InPro Kancelaria to narzędzie spełniające większość naszych oczekiwań, pozwalające na sprawną i bezpieczną pracę. Szczerze polecamy aplikacje InPro do codziennej obsługi Kancelarii.

Zespół Rzeczników Patentowych (Warszawa)

Program InPro (wcześniej Sensa System) jest naszym podstawowym narzędziem do zarządzania portfelem znaków towarowych spółki AXXON Pharma, z którego korzystamy od 2015 roku. Polecamy InPro w szczególności z uwagi na automatyczne generowanie terminów i opłat urzędowych, automatyczne monitorowanie i wykrywanie kolizji z naszymi prawami, a także bardzo dobrą współpracę z jego twórcami

AXXON Pharma (Warszawa)

Program InPro Kancelaria to narzędzie informatyczne wspomagające prace naszej kancelarii od wielu lat. Narzędzie to zastąpiło użytkowany wcześniej przez Nas program InnPat, który był wykorzystywany w naszej kancelarii od roku 2002. Ze względu na swój szeroki zakres funkcjonalności oraz pełną skalowalność narzędzia i dostęp do platformy z każdego miejsca na świecie na chwilę obecną nie wyobrażamy sobie funkcjonowania naszej kancelarii bez ww. oprogramowania, które w znaczący sposób zautomatyzowało szereg procesów biznesowych naszej kancelarii. Polecamy oprogramowanie InPro z uwagi na jego profesjonalne możliwości obsługi wszelkich rodzajów spraw w obszarze własności intelektualnej, automatycznego generowanie terminów i dozorowanie opłat urzędowych, a także sprawną współpracę z jego twórcami i kompetentnym zespołem wsparcia.

Kancelaria Patentowa INVENTCONSULT (Katowice)

InPro Kancelaria (wcześniej InnPat) to nasze podstawowe narzędzie do zarządzania sprawami naszych Klientów, z którego korzystamy od 2011 roku. Aplikacja rozwijała się razem z nami. W chwili obecnej korzysta z niej zespół kilkudziesięciu osób w różnych miastach, które każdego dnia wprowadzają, edytują, wyszukują setki informacji o sprawach, terminach, czynnościach, rozliczeniach. Aplikacja InPro stanowi narzędzie wspierające codzienną pracę naszej kancelarii.

Kancelaria AOMB Polska (Warszawa)

Nasza Kancelaria od 2016 r. korzysta z aplikacji InPro Kancelaria jako narzędzia do zarządzania prawami naszych Klientów oraz codzienną pracą. Jednakże przed wdrożeniem tej platformy, od roku 2005, w swojej pracy wykorzystywaliśmy jej wcześniejszą odsłonę - program InnPat. Szczególnie cenimy sobie dostęp online do wszystkich informacji, a także możliwość obsługi wszystkich rodzajów spraw związanych z IP, co znacząco ułatwia nam organizację i efektywność pracy. Bardzo ważnym aspektem jest także zapewnione bezpieczeństwo korzystania z tej platformy. Możemy szczerze polecić InPro jako dostawcę sprawdzonych i profesjonalnych rozwiązań dla kancelarii patentowych.

Kancelaria Patentowa Sójka Wróblewscy s.c. (Łódź)