2022+

Już dzisiaj planujemy i projektujemy kolejny krok w rozwoju, tym razem z wykorzystaniem uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji.

W 2022 roku nawiązaliśmy współpracę z Wydawnictwem Wolters Kluwer. Planujemy integrację narzędzi i treści aby dostarczać jeszcze lepsze rozwiązania.

2019

Stale aktualizujemy zarówno bazy danych InPro Badania, jak i aplikację InPro Kancelaria. Co ważne, nasi Klienci mają możliwość zgłaszania własnych uwag do programu jak i pomysłów jego dalszego rozwoju. Dzięki temu aplikacja stale się rozwija, zgodnie z oczekiwaniami jej użytkowników.

2018

Uzyskujemy akceptację PARP z rozliczenia projektu dofinansowanego ze środków unijnych, w ramach którego realizowana była aplikacja InPro. Co ważne, w trakcie 5 lat realizacji, osiągnęliśmy 100% zakładanych celów zarówno jak chodzi o realizacje poszczególnych narzędzi, jak i w zakresie celów strategicznych i biznesowych.

2016

Powstaje drugi moduł aplikacji InPro – moduł Kancelaria wersja 1.0. W ciągu pierwszego roku zdecydowana większość użytkowników oprogramowania InnPat decyduje się na przejść na nową platformę, wraz z migracją danych. Aplikacja bardzo szybko zyskuje pochlebne opinie naszych Klientów, który doceniają zarówno rozbudowaną funkcjonalność, łatwość i intuicyjność obsługi jak i możliwość korzystania z narzędzi na dowolnym urządzeniu, bez konieczności instalowania jakichkolwiek plików.

2014

Powstaje pierwszy z dwóch modułów aplikacji InPro – moduł Badania wersja 1.0, przeznaczony początkowo wyłącznie do prowadzenia badań w zakresie znaków towarowych, wynalazków, wzorów użytkowych i wzorów przemysłowych. W tym samym roku rozszerzamy jego funkcjonalność o automatyczne monitorowanie wszystkich rodzajów praw IP. Moduł bardzo szybko zyskuje uznanie naszych Klientów, którzy wykorzystują go nie tylko jako klasyczne narzędzie typu „Trademark Watching” ale również monitorując kolizje w zakresie rozwiązań technicznych (wynalazki i wzory użytkowe) oraz w zakresie wzorów przemysłowych.

2013

To przełomowy rok. Podejmujemy strategiczną decyzję o zastąpieniu oprogramowania InnPat aplikacją webową stworzoną w najnowszej technologii. Ponieważ przedsięwzięcie wymaga ogromnych nakładów finansowych, występujemy do PARP z wnioskiem o przyznanie dotacji unijnej. Uzyskujemy znakomity wynik w konkursie wniosków i pod koniec 2013 r. podpisujemy umowę z PARP. Wartość realizowanego projektu wyniosła  853.850,00 PLN.

2005

Rozbudowujemy nasze narzędzia dodając kolejne funkcjonalności. Jedną z podstawowych zmian było dodanie do oprogramowania InnDexis modułu zawierającego orzecznictwo UPRP oraz sądów administracyjnych.

2004

Odpowiadając na potrzeby rynku, tworzymy kolejne narzędzie – tym razem jest to baza krajowych znaków towarowych, wynalazków, wzorów użytkowych i wzorów przemysłowych. Startuje oprogramowanie pod nazwą InnDexis.

2003

W ciągu dwóch lat zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń oraz pierwszych zadowolonych Klientów. W tym czasie zdecydowaliśmy o wykorzystaniu nowszej technologii informatycznej, a także wprowadzeniu wielu nowych modułów, do których założenia pisaliśmy wspólnie z rzecznikami patentowymi oraz prawnikami z kilku miast w Polsce. Tak powstało oprogramowanie pod nazwą InnPat

2001

Nasza historia zaczęła się w roku 2001. Wspólnie z warszawskimi rzecznikami patentowymi, a także we współpracy z Polską Izbą Rzeczników Patentowych opracowaliśmy pierwsze oprogramowanie wspierające pracę kancelarii patentowej, pod nazwą Inventor.